CUBE drevený ateliér Domeo 3V2


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 402 cm x 589 cm rozmer s terasou
  • Dvere: 304 cm x 203 cm
  • Dvere: 204 cm x 203 cm
  • Dvere: 84 cm x 196 cm
  • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm
  • Bezpečnostné sklá

Cena s DPH: 14.900 EUR

Akčná cena 1 kus s DPH  : 12.500,-EUR

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

CUBE drevený ateliér Domeo 3V2

Moderný a svetlý záhradný domček. to je CUBE drevený ateliér Domeo 3V2  s veľkými oknami  z ALU profilou a s vákuovanými oknami je vhodný ako záhradná stavba do každej modernej záhrady. Súčasťou domu je aj drevená terasa pod prestrešením.  Séria  Domeo sa vyrába v estónskej firme  Lasita Maja vo viacero variantoch a rozmeroch. Koncept altánku s dostatkom svetla je vhodný ako záhradná jedáleň, alebo miesto pre tvorivé dielne.

Cube drevený ateliér Domeo 3v2  sa dá umiestniť na betónovú doku , a taktiež na zámkovú dlažbu. Taktiež je možné altánok  Domeo stavať na drevený rošt a zemné skrutky. Samozrejme Zemné skrutky nie je možné použiť do  pieskového či kamenistého podložia.  Ideálna je klasická zemina , ktorá je usadnutá a pre skrutky ako stvorená.

Na strechu ateliéru doporučujeme  asfaltové pásy, plechovú krytinu,  prípadne kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme ťažké betónové a tehlové krytiny.

Atelier natrite ihneď po montáži.

Kvalitný náter Vám ochráni drevo proti nielen ÚV , škodcom, červotočom, ale aj proti  hnilobe. Kvalitná je Farba Remmers , ktorá obsahuje všetky tieto zložky v jednej náterovej hmote. Pre viac informácii kliknite na technické informácie.

Varianty produktu:

Drevený ateliér DORMEO 4

Náter chatky

Kvalitný náter neplní len estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov. Nie všetky sú však  vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete používať.

My doporučujeme Remmers – čo je nemecká overená značka. Jej výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť voči hnilobe, UV žiareniu , parazitom a ďalším vonkajším vplyvom.

Na strechu používajte ľahkú krytinu. Strecha , asfaltové pásy a kanadský šindel.  Strecha nie je dimenzovaná na ťažké betónové krytiny.

PreviousNext
CloseStop slideshow
Cube drevený atelier DOMEO 3v2 naturItem 1 of 6
Cube drevený atelier DOMEO 3v2 natur
PreviousNext