Úvod > Drevené bazény

Hliníková pergola Basic

Lacná hliníková pergola si napriek nižšej cene zachováva výbornú kvalitu. Rozdiel je len v v sile podporných stĺpov, ktorá je však stále viac ako dostačujúca a predimenzovaná na váhu a zaťaženie celej pergoly. Je samozrejme vhodná pre exteriérové použitie

Rozmer: 300 cm x 300 cm / 240 cm výška
Cena: 2.290,- EUR
Bioklimatická hliníková pergola Klassik

Bioklimatická hliníková pergola Mirador Klassik je navrhnutá pre vonkajšie podmienky. Systém výklopnej lamely umožňuje pod pergolou Mirador sedieť v tieni, na slnku, alebo za dažďa.

Rozmer od : 300x300x250cm
Cena od : 2.690 EUR
Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX

Moderná bioklimatická hliníková pergola DELUX je najluxusnejšia v celej dodávanej rade Mirador. Je celá hliníková, teda aj strešné lamely sú z hliníka vyznačuje sa nadštandardne dlhou trvácnosťou.

Rozmer od : 300x300x250cm
Cena od : 3.700,- EUR
Hliníková pergola nástená – prístrešok WAL

Nástenná hliníková pergola Wall je vhodná ako prístrešok ku Vášmu domu alebo k jestvujúcemu kotviacemu bodu ideálne v dtene. Jednoduché je taktiež kotvenie do prekladov, alebo do stien Vašej stavby.

Rozmer od : 300 x 300 x 250cm
Cena od : 2.950,- EUR
Lamelové bočné panely pergoly Mirador -LOWRE WALL

Lamelové bočné panely pre pergolu Mirador – LOWRE WALL pridá na exkluzivite našich pergol. Vďaka vkusnej hliníkovej stene – panelu LOWRE WALL získate pod pergolou nielen ešte viac ochrany pred slnkom a dažďom, ale ečte viac súkromia pod Vašou novou pergolou . Prvky možno použiť aj ako rohové riešenie. Bočné steny sú dostupné v troch rôznych veľkostiach, takže pre každú veľkosť

Rozmer od : 93x238cm
Cena od : 450,- EUR
Textilná tieniaca stena pre pergoly Mirador Screen

Textilná tieniaca stena pre pergoly Mirador -Screen. Jedná sa o ďalší doplnok. Slnečnou clonou MIrador môžete urobiť vašu hliníkovú pergolu ešte pohodlnejšou a prispôsobivejšou k aktuálnemu počasiu. Plynule nastaviteľná slnečná clona vám umožní nastaviť požadovanú polohu rukou vo výške , ktorá Vám vyhovuje.

Rozmer od : 300 x 250 cm
Cena od : 890,- EUR