Záhradný domček

Záhradné chatky

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Záhradné chatky

Chatky objednávate  s dopravou (po celej SR), alebo kanadským šindelom zdarma. Možnosť dodania kedykoľvek v roku 2021 ( bez zálohy ).

Farba šindla podľa aktuálnych skladových zásob.

[/vc_column_text][vc_single_image image=“545″ img_size=“full“ alignment=“center“ onclick=“custom_link“ link=“https://www.drevo-domy.eu/zahradne-domceky/“][vc_btn title=“Ponuka záhradných chatiek a garáží – kompletný sortiment“ style=“flat“ shape=“square“ color=“green“ size=“lg“ align=“center“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.drevo-domy.eu%2Fzahradne-domceky%2F|||“][vc_separator][vc_column_text]Dodáme Vám záhradnú chatku, chatu či záhradný domček na mieru podľa Vašich predstáv – vizualizácia zdarma! (od 16m2)

Záhradné domčeky , ktoré dodáva naša firma sú kompletné ( pokiaľ nie je uvedené inak ) teda vrátane podlahy, spoj. materiálu, podkladových naimpregnovaných hranolov, kovania, kľúče na komplet, okrem chuti do práce a farby nepotrebujete nič !!!!

Vami vybraný záhradný domček , alebo záhradnú chatku Vám podľa Vášho priania privezieme, zmontujeme, položíme kanadský šindel a v prípade záujmu aj záhradný domček natrieme.  K našim službám patrí aj montáž na zemné skrutky a drevený rošt. Rošt plne nahradí základovú dosku v prípade, že nechcete Váš budúci záhradný domček alebo chatku stavať na klasický základ z betónu či zámkovej dlažby.

Podmienky dodania záhradných chatiek

Veríme našim klientom, a preto pri objednávke záhradného domčeku v cene do  2.000,- EUR neberieme žiadne zálohy na materiál. Domčeky sa  vyplácajú až po ich odovzdaní na Vami určenom mieste. Objednávka pre Vás je teda bez rizika.  realizácia záhradnej chatky trvá podľa jej rozmeru. Menšie chatky do 10m2 Vám postavíme za jeden pracovný deň aj s položením šindla.  U väčších a zložitejších chatiek je montáž dva až 3 dni.

Použitý materál:  nami dodávané chatky  sa vyrábajú zo severského smreku, ktorý je vysoko kvalitný materiál rokmi osvedčený práve pre tento druh stavby. Drevo je priemyselne vysušené. Konštrukcia chatiek a domčekov  je postavená na jednotlivých doskách, ktoré do seba zapadajú zrubovým spôsobom a po celej dĺžke z oboch strán majú tieto dosky vyfrézované perodrážky, ktoré do seba zapadajú a zabraňujú deformáciám a tzv. krúteniu sa materiálu.

Ak máte akákoľvek otázky  napíšte nám. KONTAKT

 

Našu ďalšiu ponuku nájdete aj na stránke www.drevo-domy.eu. Na tejto stránke nájdeťe záhradné domčeky a záhradné chatky od výrobcu Lasita – Estonsko v širšom rozsahu.[/vc_column_text][vc_gallery interval=“3″ images=“575″ img_size=“full“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Error: Contact form not found.

[/vc_column][/vc_row]